Η ομάδα ποδοσφαίρου του ΓΕΛ Δομοκού, έδωσε τον καλύτερό της εαυτό στον αγώνα που διεξήχθη στο γήπεδο του Νέου Μοναστηρίου με την ομάδα του Γ/σιου – Λ.Τ. Νέου Μοναστηρίου στα πλαίσια του Πανελλήνιου σχολικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου. Το παιχνίδι έληξε με νίκη των γηπεδούχων 2-0. Την ευθύνη της ομάδας είχε η διευθύντρια και εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής κα. Κιαμούρη. Στην ομαλή και εύρυθμη διεξαγωγή των διαδικασιών του αγώνα βοήθησε και η εκπαιδευτικός του ΓΕΛ Δομοκού κα. Καραμουλά την οποία και ευχαριστούμε για τη διάθεση και προθυμία της.

Η διευθύντρια του σχολείου και ο σύλλογος διδασκόντων συγχαίρει τους μαθητές για την άψογη συμπεριφορά τους. Τέλος, ευχαριστούμε θερμά τον εκπαιδευτικό φυσικής αγωγής του Νέου Μοναστηρίου κ. Λιάμπα για την άψογη διοργάνωση και φιλοξενία και τους μαθητές του Νέου Μοναστηρίου για τη νίκη τους και τους ευχόμαστε καλή συνέχεια στο πρωτάθλημα!